21.05.2022 Zakończył się kurs dla Doradców Życia Rodzinnego.

Tematem zajęć wykładowo – warsztatowych było:

,,Jak prowadzić spotkanie konsultacyjne z parą która przeżywa różne trudności”. Szkolenie poprowadziło bardzo doświadczone małżeństwo Joanna i Norbert Dawidczykowie na co dzień specjaliści prowadzący poradnie małżeńską autorzy książek o tematyce rodzinnej i małżeńskiej. Wierzymy że wyszkolona kadra pozwoli nam w sposób profesjonalny wspierać i umacniać małżeństwa i rodziny.

Kurs nauczycielski z naturalnego planowania rodziny wg metody prof. Rotzera

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Archidiecezji Warmińskiej wraz z Centrum Wspierania Małzeństwa i Rodziny uMOCnieni organizuje kurs dla osób zainteresowanych pracą z narzeczonymi i małżeństwami. Jeśli chcesz żyć w zgodzie z naturą? Chcesz pomagać innym? Chcesz pracować nad relacją w związku? Nie może Cię zabraknąć na naszym kursie. Celem kursu jest nauczanie się naturalnych metod planowana rodziny tak aby móc z ich korzystać i być przygotowanym do prowadzenia spotkań indywidualnych z narzeczonymi oraz małżeństwami w zakresie nauki metod rozpoznawania płodności. Kurs jest bezpłatny i kończy się egzaminem z rozpoznawania płodności wg metody prof. Józefa Rotzera w stopniu nauczycielskim. Terminy spotkań:

w formie online w ramach kursu:

  • 23 kwietnia (sobota) w godz. 9.00 – 13.00
  • 14, 15, 28 maj, w godz. 9.00 – 15.00
  • Egzamin odbędzie się stacjonarnie w Centrum Wspierania Małżeństwa i Rodziny uMOCnieni ul. Pieniężnico 2a w Olszynie w terminie 25.06.2022 r. godziny do ustalenia indywidualnie

Kurs poprowadzi Beata Chojnacka instruktor nauczyciel metody rozpoznawania płodności wg reguły prof. J. Rotzera. Prowadzi szkolenie dla użytkowników i nauczycieli w InerPolska. Koordynuje weryfikację nauczycieli metody w Polsce. Współpracuje z Polonią, prowadzać dla Polaków za granicą kursy szkoleniowe. Prowadzi indywidualne pary narzeczonych i małżonków w rozpoznawaniu i diagnostyce płodności. Archidiecezjalny Doradca Życia Rodzinnego Archidiecezji Warszawskiej.

Prosimy o zapisy przez formularza: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfFEQnhIJ6WTH…/viewform

Szczegółowe informacje u Diecezjalnej Pary Doradców Życia Rodzinnego Archidiecezji Warmińskiej

– Iwona Dziak 503752051

-Leszek Dziak 506608371

rodzinyarchwarmia@umocnieni-wp


Szkolenie dla doradców życia rodzinnego z zakresu pracy w poradni

Planowane szkolenie warsztatowo wyładowe dnia 21.05.2022

”Jak pomóc parze małżeńskiej przeżywającej trudności” 8 godzinne szkolenie w formie wykładowo – warsztatowej. Uczestnicy oprócz materiałow szkoleniowych otrzymają praktyczną wiedzę jak pracować z takimi małżeństwami.

Szkolenie poprowadzą: Joanna i Norbert Dawidczyk