Kurs dla narzeczonych polecamy ofertę

spotkań małżeńskich

Centrum Wspierania Małżeństwa i Rodziny uMOCnieni i Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Warmińskiej serdecznie zaprasza na kurs dla narzeczonych – Laboratorium Miłości.

Warunkiem ukończenia kursu jest obowiązkowa obecność na czterech zjazdach oraz dodatkowo odbycie dwóch spotkań indywidualnych z doradcą życia rodzinnego z naturalnych metod planowania rodzinny (ustalenie terminów spotkań indywidualnie w pierwszym dniu kursu 24.09.22 r.)

Zakończenie kursu i wydanie zaświadczeń 22 pażdziernik 2022 r.

Spotkania prowadzić będą doradcy życia rodzinnego, małżeństwa i kapłani.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Zapisy przez formularz:

(google.com)https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhRVuq5szuCL6dZaWD5UVHeMcoSDlkyeI4EeZsOZPgRR_Nbg/viewform

UWAGA!!! Kurs dla narzeczonych

Olsztyński Ośrodek Spotkań Małżeńskich zaprasza narzeczonych na kurs przedmałżeński – Rekolekcje dla Narzeczonych w Dobrym Mieście w dniach od 1 do 3 lipca 2022 r. W szczególności zachęcamy do udziału pary mieszkające na stałe w różnych miejscowościach i mające z tego powodu trudności z uczęszczaniem wspólnie na nauki przedmałżeńskie. Oferujemy pełen zakres kursu (z wyjątkiem obowiązkowej dodatkowej wizyty w Poradni Życia Małżeńskiego). Szczegółowych informacji udzielają animatorzy naszego ośrodka Mirosława i Wojciech Wiśniewscy tel. 513 079 288 lub 505 026 513.

Więcej informacji o rekolekcjach dostępnych na stronie: http://spotkaniamalzenskie.olsztyn.pl/rekolekcje-wieczory-terminy/rekolekcje-dla-narzeczonych/


Wiosenny kurs dla narzeczonych zakończył się. Dostaliśmy bardzo dużo pozytywnych komentarzy od Was zapraszamy kolejnych narzeczonych już teraz na Jesienną grupę zapisy i informacje wkrótce

Centrum Wspierania Małżeństwa i Rodziny uMOCnieni i Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Warmińskiej serdecznie zaprasza na kurs dla narzeczonych – Laboratorium Miłości. Prowadzony w ramach zadania publicznego uMOCnieni 2022.

Warunkiem kończenia kursu jest obowiązkowa obecność na trzech zjazdach oraz dodatkowo odbycie dwóch spotkań indywidualnych z doradcą życia rodzinnego z naturalnych metod planowania rodzinny (ustalenie terminów spotkań indywidualnie w pierwszym dniu kursu 09.04.22 r.)

Zakończenie kursu i wydanie zaświadczeń 7 maja 2022 r.

Spotkania prowadzić będą doradcy życia rodzinnego, małżeństwa i kapłani.

Udział w kursie jest bezpłatny.

Zapisy przez formularz:

UWAGA !!! Brak Miejsc Listy zamknięte

Kurs dla narzeczonych (google.com)

A tak wyglądały nasze zajęcia prowadzone w ranach zadania publicznego uMOCnieni w roku 2021 dofinansowanego z Budżetu Państwa