Rekolekcje dla Małżeństw

Olsztyński Ośrodek Spotkań Małżeńskich zaprasza w wybrane weekendy czerwca, lipca i sierpnia na rekolekcje. U stóp Świętolipskiej Matki, w otoczenie pięknej przyrody i z towarzyszeniem brzmienia najpiękniejszych w Polsce organów małżonkowie wzmacniają, a nierzadko na nowo odkrywają radość z wzajemnej miłości.  Potwierdzają to świadectwa uczestników rekolekcji Spotkań Małżeńskich z lat poprzednich:

„Przyjechałem tu dla żony. Tu odnalazłem Boga. Narodziłem się na nowo i wyjeżdżam z nadzieją naprawienia krzywd. Zobaczyłem, że nie umiem rozmawiać z żoną, a tu udało mi się dotrzeć do jej serca. Jestem cały hymnem uwielbienia dla Boga!”
„Przyjechałam z nadzieją na cud. I cud stał się. Bardzo dużo mówiliśmy ostatnimi czasy o tym samym, ale zupełnie się nie rozumieliśmy. Mam wrażenie, że coś we mnie zasiano, że zaczął się jakiś proces, że mogę wyjść ze ślepych zaułków. A co najważniejsze, że będziemy mogli zacząć wspólnie przeżywać i starać się zrozumieć sprawy wiary.”

„W naszym życiu nie było już nadziei… Tu zaczęły się wewnętrzne przemiany. Pojawiły się wzajemne wyznania. Przepraszaliśmy się. Przeżyliśmy burzę. Był to jak gdyby na nowo przeżyty sakrament małżeństwa. Przepłakaliśmy dwa dni…”

„Przyjechałam z workiem na plecach, a wyjeżdżam bez niego… Czuję radość.”

Zapraszamy do Świętej Lipki. Do wyboru: 17-19 czerwca, 8-10 lipca, 5-7 sierpnia 2022r.

Zapisy i informacje: tel. 664 124 594, zapisy przez internet: http://spotkaniamalzenskie.olsztyn.pl/rekolekcje-wieczory-terminy/rekolekcje-dla-ma-e-stw/