Konsultacje małżeńskie, rodzicielskie.

Zapraszam Ciebie lub Was na spotkanie indywidualne o charakterze, konsultacji, psychoedukacji na temat relacji małżeńskiej, rodzicielskiej.

Jestem żoną od 2006 roku i mamą piątki dzieci na ziemi i jednego w niebie, wiem jakie wyzwania przynosi codzienność i jak ważne jest to, aby czasem móc porozmawiać z inną osobą, która wysłucha, towarzyszy w danej trudności w tym co aktualnie przeżywasz. Jestem po to, aby pomóc znaleźć rozwiązanie w zgodzie z potrzebami, oczekiwaniami tak by Ty, Twój związek, Twoje dziecko miały się lepiej.

Bardzo lubię pracować z ludźmi, dlatego prowadzę Szkołę dla Rodziców i Wychowawców, kursy dla narzeczonych, porady indywidualne dla małżonków. Zawodowo jestem pedagogiem, coachem. Jestem również Diecezjalną Doradczynią Życia Rodzinnego Archidiecezji Warmińskiej, wiceprezeską Fundacji Aktywnej Rodziny, która prowadzi Klub Aktywnej Rodziny. Od 2018 roku razem z mężem Leszkiem jesteśmy koordynatorami Tygodnia Małżeństwa w Olsztynie.

Jestem praktykiem terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR). Ukończyłam Studium Praktycznego Przygotowania do Towarzyszenia Małżeństwom w Instytucie Studiów nad Rodziną w Łomiankach.

Oprócz własnego doświadczenia cały czas się szkole, aby doskonalić się w swojej roli żony, mamy i móc pomagać innym. W przeciągu ostatniego roku ukończyłam poniższe szkolenia.

  • „Wszystko wiedzący słodko pierdzący dorosły” u Tomasza Zielińskiego.
  • „Prostsze rodzicielstwo program dla rodziców dzieci w wieku 1-9 lat, którzy chcą wychowywać bez kar i nagród” i szkolenie pn. „Strategia Sukcesu Małżeńskiego” u Agnieszki Pieniążek – Domowe Zawirowania.
  • Uczestniczyłam w programie pn. „Jaką żoną jestem?” zorganizowany przez Fundacje Czuły Dom.
  • Brałam udział w kursie pn. „Dom mocnych więzi kurs dla rodziców” u Anny i Piotra Werwińskich
  • Ukończyłam program doskonalący warsztat pracy Doradcy Życia Rodzinnego zorganizowane przez Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej oraz Fundację Towarzyszenia Rodzinie.

Jestem współautorką zeszytu ćwiczeń ,,Misja Miłość w Rodzinie” i realizatorką warsztatów dla małżonków o tym samym tytule.

Jak widać relacje małżeńskie, rodzinne to moje życie i pasja.

Założycielka i wiceprezes Fundacji Aktywnej Rodziny w Olsztynie

Diecezjalna doradczyni życia rodzinnego Archidiecezji Warmińskiej

Koordynator kammpani Tydzień Małżeństwa w Osztynie

Założycielka i koordynator Centrum Wspierania Małżeństwa i Rodziny uMOCnieni w Olsztynie

Zapraszam do spotkania ze mną.