Jestem terapeutką par, z uważnością i empatią towarzyszącą małżonkom w odkrywaniu na nowo więzi, bliskości i wzajemnego zrozumienia. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), z troską o style przywiązania i odbudowywanie więzi między partnerami. Pomagam parom odnaleźć rozwiązania zgodne z ich potrzebami i oczekiwaniami – tak, aby ich związek i rodzina mogły rozwijać się w atmosferze szacunku, bliskości i bezpieczeństwa.
Jestem diecezjalną doradczynią życia rodzinnego Archidiecezji Warmińskiej, wiceprezesem Fundacji Aktywnej Rodziny oraz prowadzącą kursy dla narzeczonych. Ukończyłam Studium Praktycznego Przygotowania do Towarzyszenia Małżeństwu w Instytucie Studiów nad Rodziną w Łomiankach.
Prowadzę warsztaty i grupy wsparcia dla małżonków, jestem współautorką zeszytu ćwiczeń „Misja: Miłość w małżeństwie”.
Prywatnie od 2006 roku jestem żoną. Mamą szóstki dzieci – piątki na ziemi i jednego w niebie.
Jestem fanką małżeństwa i jego niezwykłej mocy przemiany.