Psycholog i psychoterapeuta

 

Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej i osobowości na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, następnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie oraz 2,5 letnie Kurs Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych w krakowskiej Fundacji Na Szlaku.

 

Zadbałam, by w swoim rozwoju zawodowym zdobywać różnorodne doświadczenia, m.in. ukończyłam roczny staż w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w programie Dobry Rodzic – Dobry Start w Warszawie, pracowałam jako psycholog na oddziale dla dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie oraz jako psychoterapeuta grupowy w Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu MSWiA w Olsztynie.

 

Od 2014 roku prowadzę prywatną praktyką, w której pracuję z rodzinami, małżeństwami i parami pomagając im uporać się z różnego rodzaju teraźniejszymi kryzysami i obciążeniami z przeszłości oraz wspieram osoby w procesie pracy nad poprawą jakości swojego życia i relacji z innymi. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.